Zajęcia Taneczne

Taniec pozytywnie wpływa na rozwój fizyczny dziecka, poprawia kondycję i wyrabia potrzebę aktywności fizycznej, która procentuje przez całe życie. To mieszanka ćwiczeń ogólnorozwojowych i rytmicznych, to bezustanna zabawa, która rozwija, a jednocześnie relaksuje. W tańcu figury i układy zmieniają się szybko, a dziecko skupia swoją całą uwagę na muzyce, ćwicząc zarazem ciało i umysł. Tańczące dzieci mogą pochwalić się lepszą motoryką, postawą ciała, a także umiejętnością zachowania równowagi. Co więcej, zajęcia taneczne w doskonały sposób zapobiegają wadom kręgosłupa. Nie sposób pominąć też faktu, że taniec rozwija wyobraźnię i zdolność abstrakcyjnego myślenia. Z kolei powtarzanie ruchów instruktorów podczas lekcji uczy dyscypliny i koncentracji. Poprzez taniec kształtujemy człowieka nie tylko wrażliwego na sztukę, ale i samodzielnego, inteligentnego, aktywnego i sprawnego fizycznie.

Zajęcia odbywają się w każdy piątek.
Koszt zajęć wynosi 50 zł za miesiąc

Zajęcia sportowe oraz tenisowe

Zarówno zajęcia sportowe, jak i  tenisowe ,prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli wychowania fizycznego. Zajęcia te dopasowane są stopniem trudności dla dzieci w każdym wieku i wspierają ich rozwój fizyczny, dyscyplinę i silny charakter. Zajęcia sportowe prowadzi pan Patryk, który zaprosi dzieci do świata sportu, natomiast pan Marek - trener tenisa wprowadzi najmłodszych w świat gry w tenisa z wykorzystaniem ulubionych postaci z bajek. Każde zajęcia są wyjątkowe!Więcej Informacji.

Koszt zajęć tenisowych oraz sportowych wynosi 40 zł za miesiąc.

Zapraszają trenerzy:
Patryk Kotłowski oraz Marek Murawski

Zajęcia Taneczne

Zajęcia taneczne w naszym przedszkolu prowadzi profesjonalne studio tańca Dance Community, wielokrotnego Mistrza Polski - p. Igora Wilczyńskiego. Zajęcia prowadzi Pan Dawid. Więcej informacji.

Zajęcia odbywają się w każdy piątek.
Koszt zajęć wynosi 50 zł za miesiąc.