Zajęcia Taneczne

Taniec pozytywnie wpływa na rozwój fizyczny dziecka, poprawia kondycję i wyrabia potrzebę aktywności fizycznej, która procentuje przez całe życie. To mieszanka ćwiczeń ogólnorozwojowych i rytmicznych, to bezustanna zabawa, która rozwija, a jednocześnie relaksuje. W tańcu figury i układy zmieniają się szybko, a dziecko skupia swoją całą uwagę na muzyce, ćwicząc zarazem ciało i umysł. Tańczące dzieci mogą pochwalić się lepszą motoryką, postawą ciała, a także umiejętnością zachowania równowagi. Co więcej, zajęcia taneczne w doskonały sposób zapobiegają wadom kręgosłupa. Nie sposób pominąć też faktu, że taniec rozwija wyobraźnię i zdolność abstrakcyjnego myślenia. Z kolei powtarzanie ruchów instruktorów podczas lekcji uczy dyscypliny i koncentracji. Poprzez taniec kształtujemy człowieka nie tylko wrażliwego na sztukę, ale i samodzielnego, inteligentnego, aktywnego i sprawnego fizycznie.

Zajęcia prowadzi p. Paulina, która tańczy od 4-go roku życia a jej największe osiągnięcia to vice Mistrzostwo Świata w tańcach Standardowych w Dublinie. Ponadto Paulina jest dwukrotną Mistrzyni Polski w tańcach standardowych dwukrotną vice Mistrzyni Polski w 10 tańcach i tańcach latynoamerykańskich ( kat. youth)

Zajęcia odbywają się w każdy piątek.
Koszt zajęć wynosi 10 zł/ lekcja.

Zajęcia Sportowe

Zajęcia karate dla przedszkolaków dopasowane są stopniem trudności dla dzieci w każdym wieku i wspierają ich rozwój fizyczny, dyscyplinę i silny charakter. Więcej Informacji.

Zapraszają trenerzy:
Tadeusz Kuzioła oraz Natalia Kuzioła

Zajęcia Taneczne

Zajęcia taneczne w naszym przedszkolu prowadzi profesjonalne studio tańca Dance Community, wielokrotnego Mistrza Polski - p. Igora Wilczyńskiego. Zajęcia prowadzi Pani Paulina. Więcej informacji.

Zajęcia odbywają się w każdy piątek.
Koszt zajęć wynosi 10 zł/ lekcja.