Zajęcia sportowe

Zajęcia karate dla przedszkolaków dopasowane są stopniem trudności dla dzieci w każdym wieku i wspierają ich rozwój fizyczny, dyscyplinę i silny charakter.

Przede wszystkim rozwijamy wszechstronnie aparat ruchu, poprzez ćwiczenia biegowe, skocznościowe, motoryczne z zaangażowaniem kończyn dolnych i górnych. Podczas treningu pracujemy nad siłą, szybkością, rozciągnięciem/gibkością oraz wszechstronną koordynacją. Dodajemy wysokie podnoszenie kolan oraz wymachy prostych nóg, które przygotowują dzieci do bardziej zaawansowanego treningu sportowego wieku szkolnego. Trening bloków i zasłon głowy jest elementem samoobrony, a także rozwojem koordynacji równoczesnej pracy kończyn lewej i prawej strony, co bardzo podnosi sprawność współpracy lewej i prawej półkuli mózgowej. Nauka przewrotów w przód i w tył bardzo rozbudowuje pewność siebie i wiarę we własne możliwości, poprawia bezpieczeństwo dzieci podczas upadków, gdyż przy prawidłowo wykonanym "fikołku" odruchowo chroniona jest głowa. Przygotowanie motoryczne, nabyte podczas naszych zajęć jest doskonałą podstawą do rozpoczęcia zaawansowanych treningów w karate sportowym w naszym klubie Shotokan WKF Karate Klub SHUTO Starogard Gdański - Biofeed Bonus Karate Team, jak również w innych sportach indywidualnych, czy zespołowych.

Zapraszają trenerzy Tadeusz Kuzioła oraz Natalia Kuzioła

Zajęcia sportowe oraz tenisowe

Zarówno zajęcia sportowe, jak i tenisowe ,prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli wychowania fizycznego. Zajęcia te dopasowane są stopniem trudności dla dzieci w każdym wieku i wspierają ich rozwój fizyczny, dyscyplinę i silny charakter. Zajęcia sportowe prowadzi pan Patryk, który zaprosi dzieci do świata sportu, natomiast pan Marek - trener tenisa wprowadzi najmłodszych w świat gry w tenisa z wykorzystaniem ulubionych postaci z bajek. Każde zajęcia są wyjątkowe!Więcej Informacji.

Koszt zajęć tenisowych oraz sportowych wynosi 40 zł za miesiąc.

Zapraszają trenerzy:
Patryk Kotłowski oraz Marek Murawski

Zajęcia Taneczne

Zajęcia taneczne w naszym przedszkolu prowadzi profesjonalne studio tańca Dance Community, wielokrotnego Mistrza Polski - p. Igora Wilczyńskiego. Zajęcia prowadzi Pan Dawid. Więcej informacji.

Zajęcia odbywają się w każdy piątek.
Koszt zajęć wynosi 50 zł za miesiąc.